Mitaxx Biuro rachunkowe

Przydatne linki

Konto InsERT – konto klienta

Konto InsERT to oprogramowanie do zarządzania finansami i księgowością, stworzone przez firmę InsERT, umożliwiające prowadzenie księgowości, wystawianie faktur oraz generowanie raportów finansowych.

Subiekt 123 – system fakturowy

Subiekt 123 to kompleksowy system fakturowy opracowany przez firmę InsERT, umożliwiający prowadzenie obszernej księgowości oraz zarządzanie magazynem, zamówieniami i sprzedażą, zapewniający użytkownikom skuteczne narzędzia do efektywnego zarządzania procesami handlowymi.

Pełnomocnictwo ZUS

Wypełnij ten formularz, jeśli chcesz upoważnić wybraną przez Ciebie osobę do załatwienia w ZUS spraw w Twoim imieniu. Nie dotyczy to spraw związanych z kontrolą ZUS. Jeśli chcesz upoważnić wybraną przez Ciebie osobę do reprezentowania Cię w trakcie kontroli ZUS, wypełnij formularz PEL-K

Pełnomocnictwo US

Chcesz mieć pełnomocnika, który będzie podpisywać twoje elektroniczne deklaracje podatkowe i składać je w twoim imieniu przez internet? Najpierw zgłoś wybraną osobę do urzędu skarbowego. Zobacz, jak to zrobić.

 

Jednoosobowa Działalność Gospodarcza – rejestracja w CEIDG

Przed rozpoczęciem sprawdź jakie dane i dokumenty musisz przygotować. Wraz z wnioskiem o rejestrację możesz wysłać dokumenty do ZUS/KRUS i urzędu skarbowego. Wniosek wypełnisz przy pomocy kreatora podzielonego na kroki.